טיול לילי

תשאלו אותנו לאן לטייל בלילות הקיץ החמים…

בלילות הקיץ החמים, הרבה קורה…

אנחנו נכנסים לתקופה שבה חם ולח… נשארים בבית לראות תוכניות ריאליטי בטלוויזיה. הימים עוברים ממזגן אחד למזגן שני אבל האמת היא שחשבתי על זה שאפשר גם להנות בתקופה הזו בצורה שונה.

חיפשתי לי משהו אחר לבילוי זוגי או עם חברה וגיליתי את הטיול של חמש אחר הצהריים לתוך הערב. לא חייבת לטייל בעונה הזו דווקא בשעות החמות ביותר מהבוקר ולא בחושך מוחלט אלא להתחיל דווקא אחר הצהריים כשהקרינה של השמש כבר לא חזקה ומתחילה בריזה. הספקתי אפילו להגיע לתצפיות ומקומות בלי תאורה מסודרת כי סה"כ כל הקיץ יש יותר שעות אור.
וככה עליתי על זה שטיול ערב הוא פשוט גאוני בקיץ. וחשבתי שאם לי זה מתאים, אז למה בעצם לא להזמין גם אותך? אז ארגנתי לנו סדרה של 5 טיולים לבחירתך. הכל בכיף, יהיו שירים (ואקורדיון), יהיו אתרים שנפגוש מזווית לא שיגרתית, רומנטיקה וכל מה שצריך כדי שהלב יתרחב.

עזבו את המזגן
ותנו למקומות, סיפורים ושירים לפתוח לכם את הלב
בחרו טיול מסדרת "הטיול הלילי" (ואולי את כל הסדרה) עבור קבוצת המטיילים שלכם

סדרת הטיול הלילי מאפשרת לך:
להגיע למקומות רומנטיים, לשמוע סיפורים שלא שמעתם על מקום שאולי עוברים על ידו אבל פתאום מגלים אותו בזוית לא שיגרתית, בשעה רגועה יותר.
להרוויח טיולים בשעות נוחות מבחינת טמפרטורות
להרוויח את האור בשעות הערב ולתת לנשמה אנרגיה חדשה
הטיולים מתאימים גם למי שעובד בבוקר ורוצה בכל זאת לצאת לטייל
החזרה בשעה סבירה, כמו "סינדרלה" נגיע עד חצות הביתה,
כך שמי שעובד או שיש לו התחייבויות כלשהן למחרת , יכול בכל זאת
לצאת לטיול בראש שקט

נשים בחיפה

מי היתה הגברת מהגבעה? ומי האישה שעישנה מקטרות וזה היה סימן ההיכר שלה לפני כ-90 שנים?
מהו שם הרחוב שהועבר פעמיים ואינו קיים יותר ואיך כל זה קשור לשיר ידוע? ומהם "בתי הנחושת" בחיפה ?

קרא עוד

טיול לילי בקיסריה

"שלא יגמר לעולם"…
טיול שקיעה בחוף קיסריה. הצטרפו אלינו לטיול מיוחד בו גם נפגוש סיפורים על אנשים יוצאי דופן ונחזור לחיי היום יום לפני מאות בשנים בעיר העתיקה קיסריה. נצא בעקבות האנשים שעיצבו את פני העיר: הורדוס הפרנואיד, לואי התשיעי שהלביש את החומה בחצאית והאדון "הנמר"… מיהם ומה הסיפור שלהם?

קרא עוד

טיול לילי בנתניה

"ליבלבו אגס וגם תפוח". נצא בעקבות השירים הרוסיים שעשו עלייה והמגנט הצרפתי שיש לעיר החוף הקסומה. נתניה על סיפורה ממושבת פרדסים אל היהלומים והתיירות, עם החופים המשגעים ופינות מיוחדות. טיול ליל קיץ עם הרבה סיפורים ושירים

קרא עוד

ט"ו באב בזיכרון

הבנות יוצאות בלבן אל הכרמים …קסם מיוחד, תאורה ומיסתורין משולבים יחדיו.
סיפורים על אהבה תמימה, על עידן השידוכים, אהבה אסורה ואהבה נכזבת, חטיפת כלה והילולת החתונות. טיול מיוחד עם אפשרות ליין, גבינות ופירות בטיול רומנטי שמשלב שירי יין ואהבה במיוחד לט"ו באב

קרא עוד

לילות בית שאן

בדרך למופע "לילות בית שאן" – חוויה אור קולית בעיר הרומית שתצבע לנו את הטיול באור וצלילים.
ואחריה סיור קצר בלילה בעתיקות, נעבור בעמק במבט עיניו של יאנוש קורצ'אק שביקר בארץ ישראל נתרגש ביחד מסיפורו של המלך מתיא וסיפורים נוספים

קרא עוד